ساپ در کنار شما خواهد بود تا در صورت نیاز سازمان شما، آخرین بروز رسانی تکنولوژیکی، تغییراتی قانونی و پروتکل های امنیتی را برای سازمان شما بروز آوری نماید.   

ساپ متعهد به انجام کلیه مراحل اجرا و پشتیبانی از مشاوره تخصصی، شناسایی نیازهای سازمانی، اجرا، آموزش گام به گام تا توانمندسازی کاربران در بهره گیری از راهکارهای "برنامه ریزی منابع سازمانی "می باشد. علاوه بر این پشتیبانی ساپ در کنار شما خواهد بود تا بتوانید تغییرات مدنظر سازمان ها در چارچوب راهکارهای ساپ را بروز آوری کنید. بسته های پشتیبانی به شرح زیر ارائه شده است.     
ارتباط تلفنی

تماس تلفنی با پرسنل پشتیبانی شرکت ساپ در راستای حل و اصلاح مشکلات کاربران یکی دیگر از روش های پشتیبانی می باشد. این بسته پیشنهادی برای سازمان هایی با تعداد کاربران زیاد و ساعات کاری نا محدود پیشنهاد می گردد. 

کارتابل مشتریان

 خدمات کارتابل مشتریان در راستای ارتباط واحد پشتیبانی با کاربران سازمان های دریافت کننده خدمات طراحی شده است. این کارتابل به صورت آنلاین و لحظه ای توسط واحد پشتیبانی کنترل می گردد. بروز هر گونه مشکل ، اختلال و یا هر سوالی از جانب کاربران به صورت لحظه ای پاسخ داده می شود. کارتابل رفع اشکال یکی از کارمد ترین روش ها برای پشتیبانی سازمان ها می باشد. 

حضوری

در پشتیبانی حضوری کارشناسان پشتیبان ساپ در راستای حل و اصلاح مشکل کاربران به صورت حضوری در سازمان و ارگان مربوطه حاضر می شوند. بهره گیری از این روش عمدتا در بروز مشکلات سخت افزاری مرسوم است.